Firma Cisco od wielu lat jest największym producentem sprzętu telekomunikacyjnego. Rozwiązania i urządzenia przez nich opracowane są stosowane przez największych operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie. Stawiaiając na jakość świadczonych przez nas usług oraz jak największą niezawodność nasza firma także wykorzystuje urządzenia rutujące tego producenta.
Światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji procesorów komputerowych jest także znaczącym producentem sprzętu do transmisji danych. Spośród szerokiej gamy oferowanych przez firmę Intel produktów wykorzystujemy w naszej sieci między innymi ich routery oraz karty sieciowe. Wysoka wydajność tych urządzeń pozwala nam zmniejszyć opóżnienia, a co za tym idzie większyć komfort korzystania z świadczonych przez nas usług.
Korporacja 3com od lat słynie jako producent bardzo niezawodnych i wydajnych przełączników sieciowych. Niezawodność tą potwierdza dożywotnia gwarancja jaką oferuje na swoje produkty. Ich wysoką jakość potwierdzają także dodatkowe zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, które bardzo często nie są stosowane w konkurencyjnych produktach. To właśnie przełączniki firmy 3com stanowią podstawę szkieletu naszej sieci. Oprócz przełączników wykorzystujemy także karty sieciowe firmy 3com jako wydajne i w bardzo małym stopniu obciążające system interfejsy.
Firma Proxim jest jednym z najbardziej uznanych producentów urządzeń bezprzewodowych. Ich produkty między innymi punkty dostępowe Orinoco oraz mosty Tsunami są bezkonkurencyjne pod względem funkcjonalności i stabilności. Nowatorskie rozwiązania pozwalają nam świadczyć dostęp bezprzewodowy na najwyższym poziomie.
Rozległa oferta urządzeń oferowanych przez firmę D-Link zawiera między innymi karty WiFi oraz punkty dostępowe. Dzięki swojej umiarkowanej cenie oraz dobrej jakości są one doskonałym substytem urządzeń innych droższych nie zawsze lepszych producentów.

PROMOCJE | OFERTA | TECHNIKA | ZASIĘG
Facebook Twitter Google+
© 1999 - 2023 CVDnet Wszystkie prawa zastrzeżone.